Kontakt oss

Vi hører gjerne fra deg om du lurer på noe...

Per Turnes
Adm Direktør
e-mail: pturnes@norgesplaster.no


Jens Røed
Salgs- og Markedssjef
e-mail: jroed@norgesplaster.no


Jan-Erik Lundevold
Logistikk- og innkjøpssjef
e-mail: jlundevold@norgesplaster.no


Terje Walle
Regionsjef - Sykepleier, Fagansvarlig Sår
mobil: 95 04 28 22
e-mail: twalle@norgesplaster.no


Per Stubban
Regionsjef - Sykepleier, Fagansvarlig Sår
mobil: 99 53 00 59
e-mail: pstubban@norgesplaster.no


Asle Farestad
Key Account manager
e-mail: afarestad@norgesplaster.no


Christina Tellefsen
Kundesenter
telefon: 38 15 22 14
e-mail: ctellefsen@norgesplaster.no


Tina M. Homme
Kundesenter
telefon: 38 15 22 27
e-mail: thomme@norgesplaster.no


 


Merethe Omdal Amundsen
FFA ansvarlig
mobil: 97 61 79 92


 

Felt er påkrevd
Vennligst fullfør

The form contains errors