Kontakt oss

Vi hører gjerne fra deg om du lurer på noe...

Per Turnes

Otto Tobiassen

Salgs- og Markedssjef
otobiassen@norgesplaster.no

Jan-Erik Lundevold

Logistikk- og innkjøpssjef
jlundevold@norgesplaster.no

Terje Walle

Regionsjef - Sykepleier, Fagansvarlig Sår
mobil: 95 04 28 22
twalle@norgesplaster.no

Per Stubban

Regionsjef - Sykepleier, Fagansvarlig Sår
mobil: 99 53 00 59
pstubban@norgesplaster.no

Asle Farestad

Key Account manager
afarestad@norgesplaster.no

Christina Tellefsen

Kundesenter
telefon: 38 15 22 14
ctellefsen@norgesplaster.no

Tina M. Homme

Kundesenter
telefon: 38 15 22 27
thomme@norgesplaster.no

Merethe O Amundsen

FFA ansvarlig
mobil: 97 61 79 92

Felt er påkrevd
Vennligst fullfør

The form contains errors